Koszty transportu ciągle rosną. Jak szukać oszczędności?

Obniżamy skutecznie koszty paliwa, poprzez nowoczesne rozwiązania techniczne

 

 

 

 

   Siatka jak i blokada są proste w montażu i skuteczne rozwiązania zabezpieczające. Siatka/Sito uniemożliwia włożenie węża i ściągnięcie paliwa. Nie zakłóca normalnego tankowania które moze odbywać się z prędkością 120l/min. Blokada korka jest to najprostsze rozwiązanie. Może być na specjalny klucz, albo nawet na kłódkę.

      Oba sposoby nie informują jednak o próbie sabotażu. Kierowca odpoczywający w kabinie czy Motelu może nie zdawać sobie sprawy, że ktoś próbuje włamać się do baku. Taką funkcję alarmową ma trzecie rozwiązanie, oparte na czujniku RFID.

 

ZBIORNIK PALIWA

JAK OCHRONIĆ JEGO ZAWARTOŚĆ?

 

    Aby ochronić zbiornik przed możliwością ściągania paliwa, można zastosować trzy rozwiązania mechaniczne. Są tanie i skuteczne.

- wlew paliwa z siatką

- ochrona korka przed otwarciem

- korek paliwa z czujnikiem

 

 

Technologia RFID

 

Nowoczesna technika, proste zastosowanie

 

 

       Doskonałym zabezpieczeniem jest korek zamykany na baku paliwa z czujnikiem RFID. Każde otwarcie korka powoduje sygnalizację w kabinie kierowcy i jednocześnie przekazanie tego zdarzenia do systemu REDGPS.

      Urządzenie jest bardzo skuteczne i ciężkie do "obejścia". Każda próba nawet minimalnego odkręcenia korka jest sygnalizowana. Również uszkodzenie czy odcięcie kabla.  W zależności od średnicy wlewu paliwa dostępne są rozmiary 60mm i 80mm.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
Kierowca na stacji benzynowej przy Centrum Handlowym M1 zatankował 430 litrów paliwa.